Hory, horolezectví, turistika, skialpinismus, rybaření a příroda
Mnoho fotografií na www.horalezhane.rajce.idnes.cz
P5310004_1.jpg
bolivia2.jpg
Толбачик-23.jpg
sibir.png
Logo Horalé z Hané - Noshaq.jpg
cordillera_blanca.jpg
PB192584.JPG
http://dhaulaghiri-trek-a-dhampus-peak.webnode.cz/
http://dhaulaghiri-trek-a-dhampus-peak.webnode.cz/
Muztaghata 2013

Muztaghata 2013

PA235193.jpg
PA310655b.jpg
P8030362_resize.JPG
P8170816_poutak.jpg
Cestovatelské stránky kamaráda Pavla Dušičky
Hory a skály
Editace stránek
Stránky systému Webgarden
Stránky zdarma

Adršpach - lezení ledů - prosinec 2010

Lezení Velkého vodopádu v Adršpachu

Dostali jsme nabídku vyzkoušet si v Adršpachu lezení ledů.  Neváhali jsme ani chvíli. Na ledy jsme se těšili, na partu přátel taky a i další bohatý program sliboval, že se určitě nebudeme nudit.

Mrzne, jako když praští a my v sobotu po obědě vyrážíme do Adršpašských skal, které jsou pokryté sněhobílou peřinou. Sníh jim dodává zvláštní romantický nádech.  U Velkého vodopádu, který vytvořil pěknou ledovou podívanou, nikdo není.  Nasazujeme si na sebe potřebnou vybavení, popadneme zbraně a hned jdeme na to. David leze jako první a zajistí pro nás ostatní lano nahoře o zábradlí. Všichni ostatní už pak lezeme na rybu. Všichni se vystřídáme. Kluci si vylezou na vodopádu cesty dvě.

Fotogalerie:

http://horalezhane.rajce.idnes.cz/Adrspach%2C_lezeni_ledu_-_prosinec_2010/

Mrazivé odpoledne pomalu končí, brzy se bude stmívat, takže musíme končit a vrátit se zpátky. S příjemným pocitem znovu šlapeme zasněženými skalami a těšíme se na chajdu, kde nás čeká spousta masa, klobás a dalších dobrot a zábavný program. A že se bavíme, o tom není pochyb. Těžko říct, co bylo nej. Při hře Bílý elefant jsme si všichni zabojovali o úžasné dárky, bez nichž si další život nelze ani představit. J

 U noční bojovky na téma S tebou mě baví svět jsme se tak nasmáli, že budeme žít nejméně do tisíce let a při tanečkách do brzkých ranních hodin jsme se nejen zasmáli, ale díky docela svižnému rytmu jsme  vytancovali naše přecpané žaludky.

20.12.2010 13:54:28
horalezhane
hanak.marketa@centrum.cz
Kontakt: horalezhane@centrum.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one